Vstupujete na trh, zavádíte novou značku, nebo inovujete?

Využijte našich služeb a dopřejte svému podnikání jedinečnou image a atraktivní obsah pro svoji značku.

Marketing

Pozitivní vztahy se zákazníky prostřednictvím budování značky je proces. Na základě analýzy, volby vhodné strategie a její realizace Vám pomůžeme vytvořit značku nebo posílit její hodnotu na trhu.

* reklama
* podpora prodeje 
* tvorba obsahu

 

Grafika

Vizuální kontakt zákazníka s Vaší produktem nebo službou je mnohdy tím prvním momentem setkání, který rozhoduje. Kreativní obsah je nástrojem k úspěchu. Dvě desetiletí zkušeností a vlastní studio vnáší dynamiku do tvorby a přenosu Vašich představ do vizuálního vztahu se zákazníkem. Zaměřujeme se na základní vizuální disciplíny, multimédia a vždy přinášíme neotřelá, moderní řešení.

* logo & vizuální identita
* tiskoviny a knižní grafika
* online

Video

Probuďte zájem zákazníků prostřednictvím emotivního obsahu video reklamy, nepostradatelným nástrojem současného digitálního marketingu. Jsme malý produkční tým, disponujeme vlastní natáčecí technikou a základním postprodukčním vybavením. Pro Vaše video zajistíme atraktivní scénář či dabingový hlas a poradíme Vám jak video dostat k jeho divákům.

* produkt
* image
* dokument

Konzultace

Každé podnikání vytváří nezaměnitelný otisk do sociální společnosti. To platí u jednotlivce stejně jako u velké či malé společnosti. Svou image ovlivňujeme tím co děláme a  jak se svým okolím komunikujeme. Nastavíme zrcadlo Vašemu podnikání a pomůžeme Vám zvolit ty správné marketingové nástroje.

* analýza komunikačních aktivit
* audit reklamních a mediálních výdajů
* konsolidace marketingových aktivit

CREATIVE CONTENT s.r.o.

+420 724 734 953

hello@creativecontent.cz

Kontakt

CREATIVE CONTENT s.r.o.
Havlíčkova 127
342 01 Sušice / Šumava

Telefon: +420 724 734 953
E-mail: hello@creativecontent.cz

IČ: 09291547
DIČ: CZ09291547

 Captcha